Wdrożymy Twój system zarządzania firmą od A do Z

Skup się na biznesie, my zajmiemy się resztą, nawet po wdrożeniu

analizujemy image

Analizujemy potrzeby i cele

Razem z Tobą identyfikujemy cele biznesowe, które chcesz osiągnąć dzięki wdrożeniu systemu. Analizujemy bieżące procesy w Twojej firmie, aby określić, jakie funkcje systemu mogą je efektywnie usprawnić.

projektujemy image

Projektujemy plan wdrożenia

Opracowujemy plan, uwzględniając etapy, terminy, zasoby i zadania. Określamy budżet i tworzymy dedykowane zespoły projektowe, abyś miał pełną kontrolę nad procesem.

projektujemy image

Dopasowujemy konfigurację do Twoich potrzeb

Dostosowujemy konfigurację systemu, aby spełnić konkretne oczekiwania Twojej firmy. Tworzymy pola, moduły, procesy biznesowe i raporty zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami.

projektujemy image

Integrujemy z innymi systemami

Jeśli korzystasz z innych systemów, integrujemy nasze rozwiązanie, aby wszystko działało harmonijnie. Tworzymy spójne połączenia z systemami finansowymi, marketingowymi czy obsługi klienta.

szkolimy image

Dostarczamy szkolenia dla Twojego zespołu

Organizujemy szkolenia, aby Twój zespół mógł swobodnie korzystać z nowego systemu. Upewniamy się, że wszyscy posiadają odpowiednią wiedzę do korzystania z systemu.

szkolimy image

Przechodzimy razem przez fazę pilotażową

Testujemy funkcje systemu na ograniczonej grupie, rozwiązując ewentualne niedociągnięcia. Razem z Tobą identyfikujemy możliwości dostosowania konfiguracji przed pełnym wdrożeniem.

wdrazamy image

Wdrażamy system we wszystkich obszarach Twojej firmy

Po pomyślnym zakończeniu fazy pilotażowej przystępujemy do pełnego wdrożenia systemu. Zajmujemy się wszystkim, abyś mógł skupić się na prowadzeniu biznesu.

wspieramy image

Świadczymy stałe wsparcie i utrzymujemy wysoką wydajność

Zapewniamy stałe wsparcie techniczne, dbając o ciągłą dostępność systemu. Na bieżąco aktualizujemy system, reagując na Twoje potrzeby i sugestie.